Standings

Player Team Goals PMatches played
1 Bernardo Lopes(POR) GRAP - Grupo Recreativo Amigos da PazGRAP - Grupo Recreativo Amigos da Paz 18 8
2 Edson Souza Miranda(BRA) Rosh Haayin BSCRosh Haayin BSC 16 4
3 Marian Maciuca(ROU) MFC SpartakMFC Spartak 15 7
4 Lucas Azevedo(BRA) SC BragaSC Braga 14 8
5 Jose Ueudson Marques Da Silva(BRA) Falfala Kfar Qassem BSCFalfala Kfar Qassem BSC 13 8
6 Aleh Hapon(BLR) BSC “NISTRU” ChisinauBSC “NISTRU” Chisinau 12 8
7 Salvador Ardil Navarro(ESP) Casa Benfica LouresCasa Benfica Loures 12 7
8 Andrei Pankratov(RUS) FC Delta SaratovFC Delta Saratov 12 8
9 Andrey Kotenev(RUS) BSC Krylia SovetovBSC Krylia Sovetov 12 8
10 Hugo Liborio(POR) Casa do Benfica nas Caldas da RainhaCasa do Benfica nas Caldas da Rainha 10 8
11 Diogo Oliveira(POR) GRAP - Grupo Recreativo Amigos da PazGRAP - Grupo Recreativo Amigos da Paz 10 8
12 Duarte Vivo() ACD O SótãoACD O Sótão 10 8
13 Filipe Silva(BRA) SC BragaSC Braga 10 8
14 Dejan Stankovic(SUI) Farmaè Viareggio BSFarmaè Viareggio BS 9 4
15 Nikolai Kryshanov(RUS) FC Delta SaratovFC Delta Saratov 9 8
16 Rodrigo Soares Da Costa(BRA) BSC KristallBSC Kristall 9 8
17 Diassy Lansana(SEN) Marseille Beach TeamMarseille Beach Team 8 3
18 Jean Stéphane Belhomme(FRA) Grande Motte Pyramide BSGrande Motte Pyramide BS 8 7
19 Amar Yatim(ISR) Falfala Kfar Qassem BSCFalfala Kfar Qassem BSC 8 8
20 Miguel Pintado(POR) Casa Benfica LouresCasa Benfica Loures 8 7
21 Fedor Zemskov(RUS) BSC LokomotivBSC Lokomotiv 8 8
22 Boris Nikonorov(RUS) BSC LokomotivBSC Lokomotiv 8 7
23 Leonardo Santos(POR) SC BragaSC Braga 8 8
24 Bernardo Santos(POR) SC BragaSC Braga 8 7
25 Llorenç Gómez León(ESP) CD San Francisco Beach Soccer MallorcaCD San Francisco Beach Soccer Mallorca 7 7
26 Victor Angeletti(FRA) Grande Motte Pyramide BSGrande Motte Pyramide BS 7 7
27 Serhii Dubovyk(UKR) BSC MolniyaBSC Molniya 7 4
28 Camillo Augusto Marchezi De Oliveira Neves(BRA) Falfala Kfar Qassem BSCFalfala Kfar Qassem BSC 7 8
29 André Filipe Monteiro Matos Pinto(POR) Casa Benfica LouresCasa Benfica Loures 7 7
30 Flávio Carmo() ACD O SótãoACD O Sótão 7 8
31 Sven Körner(GER) Rostocker RobbenRostocker Robben 7 4
32 Diogo Catarino Da Silva(BRA) Real MünsterReal Münster 7 8
33 Oleg Zborovskyi(UKR) BSC Artur MusicBSC Artur Music 7 8
34 Roman Pachev(UKR) BSC Artur MusicBSC Artur Music 7 8
35 Andrii Pashko(UKR) BSC ServitBSC Servit 6 4
36 Pablo Perez Gonzalez(ESP) CD San Francisco Beach Soccer MallorcaCD San Francisco Beach Soccer Mallorca 6 8
37 Mikita Chaikouski(BLR) BSC “NISTRU” ChisinauBSC “NISTRU” Chisinau 6 8
38 Brendo Canela Chagas Nestor(BRA) Rosh Haayin BSCRosh Haayin BSC 6 4
39 Giorgi Tchvritidze(GEO) TelaviTelavi 6 3
40 Thales Nascimento(BRA) Varzim SCVarzim SC 6 4
41 Ryan Yano(BRA) AD Buarcos 2017AD Buarcos 2017 6 4
42 Léo Grandon(FRA) Grande Motte Pyramide BSGrande Motte Pyramide BS 6 7
43 Raphael Silva Dos Santos () CD MelistarCD Melistar 6 4
44 Kaloyan Tsvetkov(BUL) MFC SpartakMFC Spartak 6 7
45 Noel Ott(SUI) Farmaè Viareggio BSFarmaè Viareggio BS 6 4
46 Jordan Soares De Oliveira(BRA) BSC LokomotivBSC Lokomotiv 6 7
47 Mauricio Pereira Braz De Oliveira(BRA) BSC KristallBSC Kristall 6 8
48 Fábio Costa(POR) SC BragaSC Braga 6 8
49 Carlos Alfredo Carballo Ruiz(PAR) CD San Francisco Beach Soccer MallorcaCD San Francisco Beach Soccer Mallorca 5 7
50 Pedro Garcia Paredes(ESP) CD San Francisco Beach Soccer MallorcaCD San Francisco Beach Soccer Mallorca 5 8
51 Renan Nascimento(BRA) Varzim SCVarzim SC 5 4
52 Robert Freitas(BRA) AD Buarcos 2017AD Buarcos 2017 5 4
53 Anthony Barbotti(FRA) Grande Motte Pyramide BSGrande Motte Pyramide BS 5 7
54 Alejandro Achutegui Martin() CD MelistarCD Melistar 5 3
55 Maksym Rarot(UKR) BSC MolniyaBSC Molniya 5 4
56 Oleg Budzko(UKR) BSC MolniyaBSC Molniya 5 4
57 Nelito Oliveira Da Silva(BRA) Falfala Kfar Qassem BSCFalfala Kfar Qassem BSC 5 8
58 João Cabral(POR) Casa Benfica LouresCasa Benfica Loures 5 7
59 Da Silva Barboza Paulo Victor(BRA) FC Delta SaratovFC Delta Saratov 5 8
60 Amorim Silva Rafael(BRA) FC Delta SaratovFC Delta Saratov 5 8
61 Ivan Teterin(RUS) FC Delta SaratovFC Delta Saratov 5 8
62 Gerlan Oliveira Da Silva() BSC Krylia SovetovBSC Krylia Sovetov 5 8
63 Pedro Marques(POR) Sporting CPSporting CP 5 4
64 Ihor Borsuk(UKR) BSC Artur MusicBSC Artur Music 5 8
65 Thanger Alves Do Nascimento(BRA) BSC LokomotivBSC Lokomotiv 5 8
66 Stanislav Kosharnyi(RUS) BSC LokomotivBSC Lokomotiv 5 8
67 Deiverson Vieira Pureza(ESP) Levante UDLevante UD 5 4
68 Adrián López Vara(ESP) Levante UDLevante UD 5 4
69 Dmitrii Shishin(RUS) BSC KristallBSC Kristall 5 6
70 Egor Remizov(RUS) BSC KristallBSC Kristall 5 8
71 Vladislav Zharikov(RUS) BSC KristallBSC Kristall 5 8
72 Samuel Wiklund(SWE) Norsjö IFNorsjö IF 4 4
73 Andrei Negara(MDA) BSC “NISTRU” ChisinauBSC “NISTRU” Chisinau 4 8
74 Constantin Gurjui(MDA) BSC “NISTRU” ChisinauBSC “NISTRU” Chisinau 4 8
75 Samir Talbi(FRA) Minots de MarseilleMinots de Marseille 4 3
76 Ignazio Cocchiere(ITA) RAAL La LouvièreRAAL La Louvière 4 3
77 Erik Gustafsson(SWE) Bemannia FC StockholmBemannia FC Stockholm 4 3
78 Cristian Cavilla() CD MelistarCD Melistar 4 3
79 Vasco Gonçalves(POR) GRAP - Grupo Recreativo Amigos da PazGRAP - Grupo Recreativo Amigos da Paz 4 8
80 Diogo Formiga(POR) GRAP - Grupo Recreativo Amigos da PazGRAP - Grupo Recreativo Amigos da Paz 4 7
81 Luca Addarii(ITA) GRAP - Grupo Recreativo Amigos da PazGRAP - Grupo Recreativo Amigos da Paz 4 8
82 Ahmad Gabarin(ISR) Falfala Kfar Qassem BSCFalfala Kfar Qassem BSC 4 8
83 Sameh Moreb(ISR) Falfala Kfar Qassem BSCFalfala Kfar Qassem BSC 4 8
84 Lucas Calmon Kabarite(BRA) Napoli Patron BSCNapoli Patron BSC 4 4
85 Yahor Hardzetski(BLR) ACD O SótãoACD O Sótão 4 8
86 Yauheni Novikau(BLR) ACD O SótãoACD O Sótão 4 8
87 Dmitrii Kartashov(RUS) BSC Krylia SovetovBSC Krylia Sovetov 4 8
88 Aleksei Krasnoshchekov() BSC Krylia SovetovBSC Krylia Sovetov 4 8
89 Illia Savich() BSC Krylia SovetovBSC Krylia Sovetov 4 8
90 Ostap Fedorov(RUS) BSC Krylia SovetovBSC Krylia Sovetov 4 8
91 João Gonçalves() Sporting CPSporting CP 4 4
92 Nuno Belchior(POR) Sporting CPSporting CP 4 4
93 Benjamin Pereira Da Silva Junior(BRA) BSC LokomotivBSC Lokomotiv 4 7
94 Anton Olofsson(SWE) Norsjö IFNorsjö IF 3 4
95 Dmytro Voitenko(UKR) BSC ServitBSC Servit 3 4
96 Maksym Voitok(UKR) BSC ServitBSC Servit 3 4
97 Adrian Frutos Garcia(ESP) CD San Francisco Beach Soccer MallorcaCD San Francisco Beach Soccer Mallorca 3 7
98 Javier Torres Medina(ESP) CD San Francisco Beach Soccer MallorcaCD San Francisco Beach Soccer Mallorca 3 7
99 Jose Sampaio(POR) GD ChavesGD Chaves 3 3
100 Nicolae Ignat(MDA) BSC “NISTRU” ChisinauBSC “NISTRU” Chisinau 3 8
101 Misha Mushkudiani(GEO) TelaviTelavi 3 3
102 Benoit Mathon(FRA) Newteam RCS BrainoisNewteam RCS Brainois 3 3
103 Damien Casellas(BEL) Newteam RCS BrainoisNewteam RCS Brainois 3 3
104 Luís Santos(POR) CF Os BelenensesCF Os Belenenses 3 3
105 Antonio Cordoba Benavidez(ESP) AIS Playas de San JavierAIS Playas de San Javier 3 3
106 Filipe Codinha() G.D. G.D. "Os Nazarenos" 3 3
107 João Henrique Alves(POR) CD NacionalCD Nacional 3 3
108 José Lucas Da Cruz De Oliveira (BRA) CD MelistarCD Melistar 3 4
109 David Ardil Navarro() CD MelistarCD Melistar 3 4
110 Stanislav Dzhambazov(BUL) MFC SpartakMFC Spartak 3 7
111 Oleh Shchytnik(UKR) BSC MolniyaBSC Molniya 3 4
112 Yury Piatrouski(BLR) BSC MolniyaBSC Molniya 3 4
113 Omry Amer(ISR) Falfala Kfar Qassem BSCFalfala Kfar Qassem BSC 3 7
114 Sebastien Groyne(BEL) Newteam BS BrusselsNewteam BS Brussels 3 4
115 Alessandro Remedi(ITA) Farmaè Viareggio BSFarmaè Viareggio BS 3 4
116 Vadzim Bokach(BLR) FC Delta SaratovFC Delta Saratov 3 8
117 Vladimir Raskin(RUS) FC Delta SaratovFC Delta Saratov 3 8
118 Andrei Andreev(RUS) FC Delta SaratovFC Delta Saratov 3 8
119 Jonas Schulte(GER) Real MünsterReal Münster 3 8
120 Artem Piniaev(RUS) BSC Krylia SovetovBSC Krylia Sovetov 3 8
121 Viktor Panteleichuk(UKR) BSC Artur MusicBSC Artur Music 3 7
122 Anton Butko(UKR) BSC Artur MusicBSC Artur Music 3 8
123 Dmytro Krokhmaliuk(UKR) BSC Artur MusicBSC Artur Music 3 8
124 Glenn Hodel(SUI) BSC Artur MusicBSC Artur Music 3 7
125 Nuritdin Mamadiev(TJK) BSC LokomotivBSC Lokomotiv 3 5
126 Salvatore Sanfilippo(ITA) Levante UDLevante UD 3 4
127 Eduard Suárez Molina(ESP) Levante UDLevante UD 3 4
128 Luiz Alberto Do Nascimento Braga(BRA) BSC KristallBSC Kristall 3 8
129 Artur Paporotnyi(RUS) BSC KristallBSC Kristall 3 8
130 Mikael Signarsson(SWE) Norsjö IFNorsjö IF 2 4
131 Edwin Fabricio Ekholm(BRA) Norsjö IFNorsjö IF 2 4
132 Yaroslav Voitok (UKR) BSC ServitBSC Servit 2 4
133 Oleksandr Korniichuk(UKR) BSC ServitBSC Servit 2 4
134 Miguel Angel Santiso Mosquera(ESP) CD San Francisco Beach Soccer MallorcaCD San Francisco Beach Soccer Mallorca 2 7
135 Cristian Torres Medina(ESP) CD San Francisco Beach Soccer MallorcaCD San Francisco Beach Soccer Mallorca 2 8
136 Francisco Mejias Noya(ESP) CD San Francisco Beach Soccer MallorcaCD San Francisco Beach Soccer Mallorca 2 8
137 Eliott Mounoud(SUI) CD San Francisco Beach Soccer MallorcaCD San Francisco Beach Soccer Mallorca 2 8
138 Kojo Achau(GHA) Vila Flor Sport ClubeVila Flor Sport Clube 2 3
139 Marcelo Gomes(POR) GD ChavesGD Chaves 2 3
140 GonÇalo Correia(POR) Centro Cultural e Desportivo de Porto MendoCentro Cultural e Desportivo de Porto Mendo 2 2
141 Grigore Cojocari(MDA) BSC “NISTRU” ChisinauBSC “NISTRU” Chisinau 2 7
142 Or Eiloz(ISR) Rosh Haayin BSCRosh Haayin BSC 2 3
143 Eliran Shemesh(ISR) Rosh Haayin BSCRosh Haayin BSC 2 4
144 Sabri Dhaoudi(FRA) Minots de MarseilleMinots de Marseille 2 3
145 Sami Ousfane(FRA) Marseille Beach TeamMarseille Beach Team 2 3
146 Dionizio Santos Dias(FRA) Marseille Beach TeamMarseille Beach Team 2 3
147 Michal Salák(CZE) BS Bohemians 1905BS Bohemians 1905 2 4
148 David Radosta(CZE) BS Bohemians 1905BS Bohemians 1905 2 4
149 Soleiman Batis El Asri(ESP) AIS Playas de San JavierAIS Playas de San Javier 2 3
150 Nicolas Bella De Ureta() AIS Playas de San JavierAIS Playas de San Javier 2 3
151 Paulo Borges(BRA) Varzim SCVarzim SC 2 4
152 Joao Alves(POR) Casa do Benfica nas Caldas da RainhaCasa do Benfica nas Caldas da Rainha 2 7
153 Ricardo Ferreira(POR) Casa do Benfica nas Caldas da RainhaCasa do Benfica nas Caldas da Rainha 2 8
154 Gonçalo Estrela(POR) ACD O Sótão - BACD O Sótão - B 2 2
155 Leonardo Mendes(POR) ACD O Sótão - BACD O Sótão - B 2 3
156 Marcos Luis D`amico Valerga(ARG) AD Torrejón CFAD Torrejón CF 2 3
157 Oleh Sirenko(UKR) AD Torrejón CFAD Torrejón CF 2 3
158 Marcus Kettler(SWE) Bemannia FC StockholmBemannia FC Stockholm 2 3
159 Igor Costa(BRA) AD Buarcos 2017AD Buarcos 2017 2 4
160 Tiago Neves(POR) AD Buarcos 2017AD Buarcos 2017 2 4
161 Lucio Carmo() G.D. G.D. "Os Nazarenos" 2 1
162 Henrique Piló(POR) G.D. G.D. "Os Nazarenos" 2 2
163 Christian González Guerra(ESP) CD NacionalCD Nacional 2 3
164 Gonçalo Leitão(POR) CD NacionalCD Nacional 2 3
165 João Pedro Oliveira(POR) CD NacionalCD Nacional 2 3
166 Martin Rachev(BUL) MFC SpartakMFC Spartak 2 7
167 Kristian Todorov(BUL) MFC SpartakMFC Spartak 2 7
168 Kostadin Ivanov(BUL) MFC SpartakMFC Spartak 2 7
169 Ivan Todorov(BUL) MFC SpartakMFC Spartak 2 7
170 Alexandru Sirghi(MDA) CS DjokerCS Djoker 2 3
171 Victor Iordachi(MDA) CS DjokerCS Djoker 2 2
172 Anderson Dias Lima(BRA) Casa Benfica LouresCasa Benfica Loures 2 7
173 Duarte Lopes Algarvio(POR) Casa Benfica LouresCasa Benfica Loures 2 6
174 Ricardo Miguel Do Carmo Baptista(POR) Casa Benfica LouresCasa Benfica Loures 2 7
175 Zurabi Shamiladze(GEO) Dinamo BatumiDinamo Batumi 2 3
176 Levan Partenadze(GEO) Dinamo BatumiDinamo Batumi 2 3
177 Kakhi Todadze(GEO) Dinamo BatumiDinamo Batumi 2 3
178 Thomas Depotbeker(BEL) Newteam BS BrusselsNewteam BS Brussels 2 4
179 Loic Brichart(BEL) Newteam BS BrusselsNewteam BS Brussels 2 4
180 Gustavo Da Silva Torres(BRA) Napoli Patron BSCNapoli Patron BSC 2 4
181 Francisco Mota(POR) ACD O SótãoACD O Sótão 2 8
182 Samuel Mendes() ACD O SótãoACD O Sótão 2 8
183 Andrei Vinogradov(RUS) FC Delta SaratovFC Delta Saratov 2 8
184 Paul Baaske(GER) Rostocker RobbenRostocker Robben 2 4
185 Hannes Knüppel(GER) Rostocker RobbenRostocker Robben 2 4
186 Diogo Estrela() Sporting CPSporting CP 2 3
187 Artem Illicov(UKR) BSC Artur MusicBSC Artur Music 2 7
188 Andrii Borsuk(UKR) BSC Artur MusicBSC Artur Music 2 8
189 Dmitrii Samokhvalov(RUS) BSC LokomotivBSC Lokomotiv 2 8
190 Artem Voloshin(RUS) BSC LokomotivBSC Lokomotiv 2 8
191 Antonio Rigaud Fernández(ESP) Levante UDLevante UD 2 4
192 José Manuel Arias Castillo(ESP) Levante UDLevante UD 2 4
193 Kirill Romanov(RUS) BSC KristallBSC Kristall 2 8
194 Hugo Ferreira() SC BragaSC Braga 2 8
195 André Lourenço(POR) SC BragaSC Braga 2 8
196 Rúben Brilhante(POR) SC BragaSC Braga 2 8
197 Rafael Padilha(BRA) SC BragaSC Braga 2 8
198 Andreas Englund(SWE) Norsjö IFNorsjö IF 1 4
199 Pontus Olofsson(SWE) Norsjö IFNorsjö IF 1 4
200 Adam Andersson(JAM) Norsjö IFNorsjö IF 1 4
201 Dmytro Medvid(UKR) BSC ServitBSC Servit 1 4
202 Yaroslav Zavorotnyi(UKR) BSC ServitBSC Servit 1 4
203 Yurii Shcherytsia(UKR) BSC ServitBSC Servit 1 4
204 Denys Sabatiuk(UKR) BSC ServitBSC Servit 1 4
205 Vadym Atamanenko (UKR) BSC ServitBSC Servit 1 4
206 Sarandi Sobral Benitez(URU) CD San Francisco Beach Soccer MallorcaCD San Francisco Beach Soccer Mallorca 1 8
207 Gaston Laduche Gerpe(URU) CD San Francisco Beach Soccer MallorcaCD San Francisco Beach Soccer Mallorca 1 7
208 Domingo Cabrera Acosta(ESP) CD San Francisco Beach Soccer MallorcaCD San Francisco Beach Soccer Mallorca 1 8
209 David Medeiros(POR) Vila Flor Sport ClubeVila Flor Sport Clube 1 3
210 Miguel Fernandes(POR) Vila Flor Sport ClubeVila Flor Sport Clube 1 3
211 Erik Camilo(BRA) Vila Flor Sport ClubeVila Flor Sport Clube 1 3
212 Rui Santos(POR) GD ChavesGD Chaves 1 3
213 Carlos Santos(POR) GD ChavesGD Chaves 1 2
214 Álvaro Milhazes(POR) ADCR CaxinasADCR Caxinas 1 3
215 Pedro Braga(POR) ADCR CaxinasADCR Caxinas 1 3
216 Luciano Terroso(POR) ADCR CaxinasADCR Caxinas 1 3
217 Rui Oliveira(POR) Centro Cultural e Desportivo de Porto MendoCentro Cultural e Desportivo de Porto Mendo 1 2
218 Dumitru Graur(MDA) BSC “NISTRU” ChisinauBSC “NISTRU” Chisinau 1 8
219 Tzachi Iluz(ISR) Rosh Haayin BSCRosh Haayin BSC 1 2
220 Adir Danin(ISR) Rosh Haayin BSCRosh Haayin BSC 1 4
221 Alejandro Sydney Sales(BRA) Rosh Haayin BSCRosh Haayin BSC 1 4
222 Aslan Ashirovi(GEO) TelaviTelavi 1 3
223 Sammy Guemdane(FRA) Minots de MarseilleMinots de Marseille 1 3
224 Samir Mebarki(FRA) Minots de MarseilleMinots de Marseille 1 2
225 Nasser Boucenna(FRA) Minots de MarseilleMinots de Marseille 1 3
226 Jérémy Basquaise(FRA) Minots de MarseilleMinots de Marseille 1 3
227 Felipe Berdayes Franco(BEL) RAAL La LouvièreRAAL La Louvière 1 3
228 Jeremy Vennekamp(BEL) RAAL La LouvièreRAAL La Louvière 1 3
229 Antonio Buscema(ITA) RAAL La LouvièreRAAL La Louvière 1 3
230 Avearii Bennett(TAH) Newteam RCS BrainoisNewteam RCS Brainois 1 3
231 Simon Debecker(BEL) Newteam RCS BrainoisNewteam RCS Brainois 1 3
232 Aymeric Mansard(FRA) Newteam RCS BrainoisNewteam RCS Brainois 1 3
233 David Quaziz(FRA) Marseille Beach TeamMarseille Beach Team 1 3
234 Quentin Gosselin(FRA) Marseille Beach TeamMarseille Beach Team 1 3
235 Róbert Hustý(SVK) BS Bohemians 1905BS Bohemians 1905 1 4
236 Martin Boček(CZE) BS Bohemians 1905BS Bohemians 1905 1 4
237 Filip Vyhnal(CZE) BS Bohemians 1905BS Bohemians 1905 1 4
238 Rafael Cardoso(POR) CF Os BelenensesCF Os Belenenses 1 3
239 Diogo Cruz(POR) CF Os BelenensesCF Os Belenenses 1 3
240 Nuno Martins(POR) CF Os BelenensesCF Os Belenenses 1 3
241 David Cosmeli(POR) CF Os BelenensesCF Os Belenenses 1 1
242 Marc Borras I Lopez(ESP) AIS Playas de San JavierAIS Playas de San Javier 1 3
243 Patricio Guillen Barqueros(ESP) AIS Playas de San JavierAIS Playas de San Javier 1 3
244 Luis Albuquerque(POR) Varzim SCVarzim SC 1 4
245 Andre Pinto(POR) Casa do Benfica nas Caldas da RainhaCasa do Benfica nas Caldas da Rainha 1 8
246 David Sil() Casa do Benfica nas Caldas da RainhaCasa do Benfica nas Caldas da Rainha 1 8
247 Diogo Garcia() Casa do Benfica nas Caldas da RainhaCasa do Benfica nas Caldas da Rainha 1 8
248 Goncalo Marques(POR) Casa do Benfica nas Caldas da RainhaCasa do Benfica nas Caldas da Rainha 1 8
249 Silvio Mesquita(POR) Casa do Benfica nas Caldas da RainhaCasa do Benfica nas Caldas da Rainha 1 8
250 Leonardo Anastacio(POR) ACD O Sótão - BACD O Sótão - B 1 1
251 Alexandre Batista(POR) ACD O Sótão - BACD O Sótão - B 1 3
252 Daniel Piló(POR) ACD O Sótão - BACD O Sótão - B 1 3
253 Tiago Légua(POR) ACD O Sótão - BACD O Sótão - B 1 3
254 Riduan El Bassri Chaabouchi(ESP) AD Torrejón CFAD Torrejón CF 1 3
255 Ivo Öjhage(SWE) Bemannia FC StockholmBemannia FC Stockholm 1 3
256 Martin Bruzelius(SWE) Bemannia FC StockholmBemannia FC Stockholm 1 3
257 João Gabriel Miranda Fernandes() AD Buarcos 2017AD Buarcos 2017 1 3
258 Tomas Barraca(POR) AD Buarcos 2017AD Buarcos 2017 1 4
259 Leonardo Santos Costa(POR) AD Buarcos 2017AD Buarcos 2017 1 3
260 Tiago Dos Santos(BRA) AD Buarcos 2017AD Buarcos 2017 1 4
261 Joao Mota(POR) AD Buarcos 2017AD Buarcos 2017 1 4
262 Ricardo Pombinha() G.D. G.D. "Os Nazarenos" 1 3
263 Álvaro Murraças() G.D. G.D. "Os Nazarenos" 1 3
264 Eugénio Neves() CD NacionalCD Nacional 1 3
265 João Jasmins(POR) CD NacionalCD Nacional 1 3
266 Ibrahim Al Luch Mohatar() Grande Motte Pyramide BSGrande Motte Pyramide BS 1 7
267 Thomas Brotini(FRA) Grande Motte Pyramide BSGrande Motte Pyramide BS 1 7
268 Théo Guerin(FRA) Grande Motte Pyramide BSGrande Motte Pyramide BS 1 7
269 Denis Fort(FRA) Grande Motte Pyramide BSGrande Motte Pyramide BS 1 7
270 Sandro Neves(POR) GD SesimbraGD Sesimbra 1 3
271 Rodrigo Pereira(POR) GD SesimbraGD Sesimbra 1 3
272 Rodrigo Marques(POR) GD SesimbraGD Sesimbra 1 3
273 Bernardo Mata(POR) GD SesimbraGD Sesimbra 1 3
274 Miguel Correira() CD MelistarCD Melistar 1 2
275 Riduan Dris Bouzian () CD MelistarCD Melistar 1 4
276 Francisco José Cintas Car() CD MelistarCD Melistar 1 4
277 Jose Oliver Santiago() CD MelistarCD Melistar 1 3
278 Mario Jesus Soria Mellado() CD MelistarCD Melistar 1 4
279 Pavel Adamov(BUL) MFC SpartakMFC Spartak 1 7
280 Ivan Kanstantsinau(BLR) BSC MolniyaBSC Molniya 1 4
281 Dionis Cerescu(MDA) CS DjokerCS Djoker 1 3
282 Alexandru Timbalist (MDA) CS DjokerCS Djoker 1 3
283 Nicolai Schiopu(MDA) CS DjokerCS Djoker 1 3
284 Sergiu Munteanu(MDA) CS DjokerCS Djoker 1 3
285 Rodrigo Castro(POR) GRAP - Grupo Recreativo Amigos da PazGRAP - Grupo Recreativo Amigos da Paz 1 8
286 Sergio Fonseca(POR) GRAP - Grupo Recreativo Amigos da PazGRAP - Grupo Recreativo Amigos da Paz 1 8
287 Khalil Farig(ISR) Falfala Kfar Qassem BSCFalfala Kfar Qassem BSC 1 8
288 Gean Pietro Carleti Negrini(BRA) Falfala Kfar Qassem BSCFalfala Kfar Qassem BSC 1 8
289 Tomás Ferreira Seixas(POR) Casa Benfica LouresCasa Benfica Loures 1 7
290 Luís Erikson Gonçalves Vaz(POR) Casa Benfica LouresCasa Benfica Loures 1 7
291 Gocha Makharadze(GEO) Dinamo BatumiDinamo Batumi 1 3
292 Guladi Kokoladze(GEO) Dinamo BatumiDinamo Batumi 1 3
293 Doom Amaiterai(TAH) Newteam BS BrusselsNewteam BS Brussels 1 4
294 Laurent Jamotte(BEL) Newteam BS BrusselsNewteam BS Brussels 1 4
295 Anis Ennya(BEL) Newteam BS BrusselsNewteam BS Brussels 1 4
296 Danilo Sarkic(ENG) Newteam BS BrusselsNewteam BS Brussels 1 4
297 Damien La Grange () Newteam BS BrusselsNewteam BS Brussels 1 4
298 Andreas Sofoulis(GRE) Napoli Patron BSCNapoli Patron BSC 1 4
299 Amid Nazarov(AZE) Napoli Patron BSCNapoli Patron BSC 1 4
300 Gianmarco Genovali(ITA) Farmaè Viareggio BSFarmaè Viareggio BS 1 4
301 Davide Minichino(ITA) Farmaè Viareggio BSFarmaè Viareggio BS 1 4
302 Simone Marinai(ITA) Farmaè Viareggio BSFarmaè Viareggio BS 1 4
303 Nuno Robalo() ACD O SótãoACD O Sótão 1 8
304 Pedro Torrão(POR) ACD O SótãoACD O Sótão 1 8
305 Bruno Graça() ACD O SótãoACD O Sótão 1 8
306 Terence Dean Bowes(ENG) Copenhagen BSCCopenhagen BSC 1 3
307 Oskar Johan Jørgensen(DEN) Copenhagen BSCCopenhagen BSC 1 3
308 Dmitrii Vasilev(RUS) FC Delta SaratovFC Delta Saratov 1 8
309 Tim Kautermann(GER) Rostocker RobbenRostocker Robben 1 4
310 Alexander Basiel(GER) Rostocker RobbenRostocker Robben 1 4
311 Philipp Meier(GER) Rostocker RobbenRostocker Robben 1 4
312 Phil Skeip(GER) Rostocker RobbenRostocker Robben 1 4
313 Christoph Thürk(GER) Rostocker RobbenRostocker Robben 1 2
314 Erik Ahmetja(GER) Real MünsterReal Münster 1 8
315 Anton Kniller(GER) Real MünsterReal Münster 1 8
316 Haro Fernandez(ESP) Real MünsterReal Münster 1 8
317 Anton Mook(GER) Real MünsterReal Münster 1 8
318 Jose Carlos Caballero Carrillo(ESP) Real MünsterReal Münster 1 8
319 Sergey Turzanov() BSC Krylia SovetovBSC Krylia Sovetov 1 7
320 Francisco Dias(POR) Sporting CPSporting CP 1 4
321 Oleksandr Rysenko(UKR) BSC Artur MusicBSC Artur Music 1 8
322 Amadius-amadius Vinogradov(RUS) BSC LokomotivBSC Lokomotiv 1 8
323 Ian Peletckii(RUS) BSC LokomotivBSC Lokomotiv 1 8
324 Denis Parkhomenko(RUS) BSC LokomotivBSC Lokomotiv 1 8
325 Antonio José Mayor Hernández(ESP) Levante UDLevante UD 1 4
326 Fernando Guisado Pérez(ESP) Levante UDLevante UD 1 4
327 Aleksey Makarov(RUS) BSC KristallBSC Kristall 1 7
328 Yury Krasheninnikov(RUS) BSC KristallBSC Kristall 1 8
329 André Nunes() SC BragaSC Braga 1 8
330 Pedro Mano(POR) SC BragaSC Braga 1 8
Full table +

Total goals

1035

Matches played

120

Participating teams

51

Number of players

624

Event partners